OVER ONS

.

.

Dit zijn de leden van de Perskring. Via de knop ONLINE PERSBERICHT kunt u hen in één klap bereiken.

U kan ook iedereen individueel aanschrijven door op hun mailadres of foto te klikken.

De Weekbode

thomas.dubois@kw.be

0495-76.54.48

De Weekbode - cultuur

crabbe.bart@telenet.be

0477-69.82.83

Radio 2 - Jan Verbeke Producties

Bas De Wilde

bas.de.wilde@telenet.be

0486-63.43.17

 

 

fotograaf Het Laatste Nieuws,

De Weekbode

info@jokecouvreur.be

0473-94.91.64

 

Het Nieuwsblad

marliesmaddens@hotmail.com

0472-70.82.78

Het Laatste Nieuws

charlotte_degezelle@hotmail.com

0486-68.76.79

Het Nieuwsblad

bert.feys@hotmail.com

04...

Deze Week - De Zondag

vincent.vanhoorne@telenet.be

0475-83.88.02

Radio Bingo

radio.bingo@telenet.be

0477-59.15.30

051-20.75.83

VTM

klaasdanneel@gmail.com

0495-68.48.26

twitter @klaasdanneel

 

De Weekbode - Krant van West-Vlaanderen

jos.remaut@kw.be

0475-74.43.40

Mandelnieuws

Jos Bogaerts

Stefaan Bogaerts

fotobova@gmail.com

stefaan.bogaerts@telenet.be

0474-10.65.10

De Weekbode

peter.soete@roularta.be

0475-65.79.03

De Weekbode - sport

stefaan.bogaerts@telenet.be

0475-20.52.06

Deze Week - sport

dries.vandergunst@telenet.be

0477-54.00.61

Radio 2 West-Vlaanderen

redactiewestvlaanderen@radio2.be

0473-88.73.00

Focus-WTV-regionale televisie

Bart Coopman

bart.coopman@focus-wtv.be

0472-90.01.12

fotografen

fotograaf De Weekbode, Deze Week,

De Zondag, Het Nieuwsblad

stefaan.beel@telenet.be

0476-26.01.58

fotograaf De Weekbode

Jos Bogaerts

fotobova@gmail.com

0474-10.65.10

fotograaf freelance

info@ds-photography.be

0474-83.73.71

Voorzitter Perskring Roeselare

Charlotte Degezelle

charlotte_degezelle@hotmail.com

0486-68.76.79

Secretariaat Perskring Roeselare

Bart Crabbe

perskringroeselare@telenet.be

0477-69.82.83

Ere-voorzitter Perskring Roeselare

Jos Bogaerts

fotobova@gmail.com

0474-10.65.10

Copyright © All Rights Reserved