PERSLIJST

Dit zijn de leden van de Perskring. Via de knop ONLINE PERSBERICHT kunt u hen in één klap bereiken.

U kan ook iedereen individueel aanschrijven door op hun mailadres te klikken.

Het Nieuwsblad

Steven Leenknegt

0477-61.83.37

steven.leenknegt@gmail.com

Het Laatste Nieuws

charlotte_degezelle@hotmail.com

0486-68.76.79

Het Nieuwsblad

bert.feys@hotmail.com

04...

De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode Roeselare-Izegem-Tielt

thomas.dubois@kw.be

0495-76.54.48

De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode Roeselaree-Izegem-Tielt

wouter.vander.stricht@kw.be

0497-26.32.00


Mandelnieuws

Jos Bogaerts

Stefaan Bogaerts

fotobova@gmail.com

stefaan.bogaerts@telenet.be

0474-10.65.10

De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode Roeselare-Izegem-Tielt

crabbe.bart@telenet.be

0477-69.82.83

De Streekkrant - De Zondag

vincent.vanhoorne@telenet.be

0475-83.88.02

Radio 2 - Jan Verbeke Producties - VRT

Bas De Wilde

bas.de.wilde@telenet.be

0486-63.43.17



De Weekbode - sport

stefaan.bogaerts@telenet.be

0475-20.52.06

Radio Bingo

radio.bingo@telenet.be

0477-59.15.30

051-20.75.83

VTM

klaasdanneel@gmail.com

0495-68.48.26

twitter @klaasdanneel


De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode Roeselare-Izegem-Tielt

koenkerkaert@gmail.com

0479-54.60.81 


De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode Roeselare-Izegem-Tielt

peter.soete@roularta.be

0475-65.79.03

De Streekkrant - sport

dries.vandergunst@telenet.be

0477-54.00.61

Radio 2 West-Vlaanderen

redactiewestvlaanderen@radio2.be

0473-88.73.00

De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode Roeselare-Izegem-Tielt

Philippe Verhaest

philippe.verhaest@kw.be

Focus-WTV-regionale televisie

Bart Coopman

bart.coopman@focus-wtv.be

0472-90.01.12

fotografen

fotograaf De Krant van West-Vlaanderen, De Weekbode, De Streekkrant, De Zondag, Het Nieuwsblad

stefaan.beel@telenet.be

0476-26.01.58

fotograaf De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode

info@jokecouvreur.be

0473-94.91.64


fotograaf De Krant van West-Vlaanderen

De Weekbode, Mandelnieuws

Jos Bogaerts

fotobova@gmail.com

0474-10.65.10

Voorzitter Perskring Roeselare

Charlotte Degezelle

charlotte_degezelle@hotmail.com

0486-68.76.79

Secretariaat Perskring Roeselare

Bart Crabbe

perskringroeselare@telenet.be

0477-69.82.83

Ere-voorzitter Perskring Roeselare

Jos Bogaerts

fotobova@gmail.com

0474-10.65.10

Copyright © All Rights Reserved